Prodej vily 220 m²
Rašovice, okres Vyškov
Detaily
  • Užitná plocha: 220 m2
  • 6 pokojů + kuchyňský kout
  • Vlastní parkovací stání a garáž
  • 2 Koupelny
  • Pozemek: 525 m2
RD energetické náročnosti kategorie B.
Předpokládané roční náklady
na vytápění 48.106

POPIS
Vítejte v tomto elegantním a prostorném rodinném sídle s 6+kk dispozicí, situovaném v tiché části Rašovic. S 220 m2 obytné plochy a 525 m2 pozemku, který nabízí okouzlující panoramatický výhled na krajinu, tato nemovitost vám poskytne více než dostatek místa pro relaxaci a pohodlí.

Při vstupu do domu se na prvním podzemním patře setkáte s ložnicí o velikosti 16 m2 doplněnou o šatnu a vlastní koupelnu se sprchovým koutem. Obývací pokoj s otevřeným kuchyňským koutem o rozměrech 43,8 m2 vás ohromí výhledem na slunnou východní terasu o velikosti 26 m2 - ideální místo pro ranní kávu. Zahradní portál o šířce téměř 5 m zaručuje dostatek denního světla a snadný přístup na terasu. První patro také zahrnuje pracovnu o velikosti 11,8 m2 a technickou místnost o velikosti 6,9 m2.

První nadzemní podlaží domu skrývá garáž o velikosti 22 m2 a tři samostatné pokoje (15 m2, 14,8 m2 a 13 m2), jejichž okna jsou orientována na východ a nabízí pohled na zahradu. K tomu koupelnu s rohovou vanou a sprchovým koutem o velikosti 8,8 m2 a samostatnou toaletu. Ačkoli garáž nabízí místo pro jedno vozidlo, další dva vozy mohou parkovat na vlastním stání a další parkování je možné na příjezdové komunikaci před domem.

Tento dům je chráněn masivním zdivem o tloušťce 250 mm, které je zateplené 200 mm šedým fasádním polystyrenem. Okna s izolačními trojskly v antracitovém dekoru jsou zdokonalena bílou silikonovou fasádní barvou. Střešní krytina pultové střechy je UV stabilní PVC fólie.
Tepelné čerpadlo vzduch-voda zajišťuje vytápění podlahového topení a také ohřev TUV. Vnější část stavby je plně dokončena, včetně vchodových dveří, zasklení, klempířských prvků, fasády, úprav terénu v okolí domu a je připojena ke všem sítím. Uvnitř nemovitosti je dokončeno samonosné schodiště a příčky. Je tedy nutné dokončit rozvody sítí, povrchy podlah, příček a stropu, instalovat sanitární zařízení, zásuvky a osvětlení.

Pro zájemce, kteří preferují komplet dokončení na klíč bez kuchyňské linky, nabízíme tuto možnost za cenu 13 900 000 Kč.

Klidná lokalita, moderní design a prostornost - tato vila je ideální volbou pro rodinu toužící po komfortu a klidu. Neváhejte nás kontaktovat pro více informací a nahlédněte do vašeho domova. Pomůžeme vám i s financováním. Těšíme se na vás!

Cena: 9 900 000 Kč
© 2023 OF Reality s.r.o.; IČO: 17264979 | Všechna práva vyhrazena. | By Designmind