Novostavba rodinného domu 4+kk (108 m²)
Nesovice - Letošov, okres Vyškov
POPIS
Hledáte útulný rodinný domov pro sebe a svou rodinu? Ponořte se do atmosféry tohoto rodinného domu o užitné ploše 108 m2, který je umístěn na pozemku o rozloze 349 m2. Tento nově postavený dům s půdorysem 4+kk je ideální jak pro jednotlivce, tak pro rodinu s dětmi. Těšit se můžete na klidné prostředí a přitom skvělou dostupnost k hlavním bodům zájmu včetně Brna.

Vstupte do přízemního domu, kde na vás čekají dva pokoje, každý o ploše 10,7 m2. O pár kroků dále objevíte velkorysý obývací pokoj propojený s kuchyňským koutem o celkové ploše 33,7 m2. V zadní části domu se nachází ložnice (11,4 m2), která je průchozí do šatny o velikosti 3,6 m2. Denní část domu je přímo propojena s terasou a zahradou, takže máte neustále pocit přítomnosti přírody.

Dům je dodáván nezařízený, takže jeho dokončení je zcela ve vašich rukou. Interiér je již vybaven osvětlením, elektrickými vypínači, zásuvkami a obložkovými dveřmi. Ve všech místnostech kromě koupelny naleznete vinylovou podlahu. Koupelna je propojena s toaletou a je vybavena sprchovým koutem v industriálním stylu s mramorovou dlažbou a obklady.

Zahrada o rozloze 349 m2 je ideální pro ty, kteří chtějí mít svůj vlastní kousek zeleně bez potřeby trávit hodiny sekáním. Můžete si zde vytvořit příjemné posezení, ohniště a další prvky, které k zahradě patří. Na pozemku je možné bez problémů zaparkovat dva automobily. Dům je vytápěn podlahovým topením napojeným na tepelné čerpadlo.

Nesovice, obec v okrese Vyškov, nabízí výbornou dostupnost do Vyškova a Brna. Pokud pracujete v Brně a toužíte po vlastním bydlení za zlomek ceny oproti brněnskému bytu, je tato obec skvělou volbou pro vás.

Jízda vlakem na hlavní nádraží v Brně trvá asi hodinu, automobilem to trvá přibližně 30 minut. Nesovice je malá obec s přibližně 1.100 obyvateli, kde najdete základní školu, školku, knihovnu, obchody a cukrárnu. Můžete se zde těšit na bohaté sportovní i kulturní vyžití. Oblast je jako stvořená pro turistiku, cyklistiku a pobyt v přírodě.
Detaily
  • Užitná plocha: 108 m2
  • 1 Ložnice
  • Vlastní parkovací stání
  • 1 Koupelna
  • Pozemek: 349 m2
Nízkoenergetický dům kategorie B
Předpokládané roční náklady na
vytápění 39.861


Cena: 6 936 270 Kč
kontakt na makléře
tel.: 732 167 958
e-mail: obchod@ofgroup.cz
© 2023 OF Reality s.r.o.; IČO: 17264979 | Všechna práva vyhrazena. | By Designmind