Novostavba RD 4+kk 162 m² se zahradou 402 m²
Bučovice - Marefy, okres Vyškov
POPIS
Představujeme vám moderní dvoupodlažní rodinný dům 4+1 v Bučovicích (Marefy), který nabízí úžasný kompromis mezi životem blízko velkoměsta a klidem v náručí přírody.

Tento novostavba je výjimečná svou prostorností, disponuje 162 m2 užitné plochy a stojí na pozemku o rozloze 402 m2, který poskytuje nekonečné možnosti pro další využití. Pro relaxaci v teplých dnech je k dispozici pohodlná terasa o velikosti 10,8 m2 a pro vaše auto je samozřejmě připraveno vlastní parkovací místo.

Přízemí domu skrývá nejen technickou místnost a samostatnou toaletu, ale také velkoryse řešený obývací pokoj s jídelní částí o rozloze 38,64 m2 a kuchyňský kout o velikosti 9 m2. Inspiraci pro design kuchyňské linky můžete najít na přiložené vizualizaci. Jídelna je prostřednictvím francouzského okna přímo propojena s terasou. První nadzemní podlaží pak hostí ložnici o velikosti 14,70 m2, dva dětské pokoje (12,25 a 11,9 m2), koupelnu o velikosti 7,94 m2 a samostatné WC.

Jestliže se vám tento dům zamlouvá a rádi byste si jej prohlédli, obrázky představují nemovitost v aktuálním stavu. Pokud byste jej chtěli zakoupit dokončený na klíč, celková cena by byla 9 500 000 Kč. Dům je navržen s myšlenkou na moderní domácnost a vytápění zajišťuje tepelné čerpadlo v kombinaci s podlahovým topením.

Centrum Bučovic je autem dostupné do 3 minut. Obec nabízí kompletní občanskou vybavenost, od nákupů a zábavy přes sport až po školství a turistické možnosti. V obci se nachází veškeré vzdělávací instituce, jako je mateřská a základní škola, gymnázium, obchodní akademie i ZUŠ.

Brno je přitom dostupné do 30 minut jízdy autem. Nedaleko domu se také nachází železniční stanice, která nabízí rychlé a pohodlné spojení nejen do Brna.
Cena: 7 500 000 Kč
Lokace
© 2023 OF Reality s.r.o.; IČO: 17264979 | Všechna práva vyhrazena.