Bytová jednotka 2+kk 101 m² se zahradou
Bučovice - Marefy, okres Vyškov
POPIS
Představujeme Vám nově zrekonstruovanou bytovou jednotku, která se nachází v prvním nadzemním podlaží bytového domu.

Byt vás okouzlí svým jasným a prostorným obývacím pokojem s kuchyňským koutem (23,8 m²), který je příjemně orientovaný na jih a nabízí přímý přístup k vlastní zahradě (106,6 m²). Komfortní ložnice (21,4 m²) je orientována na klidný sever. Vedle ložnice naleznete samostatnou toaletu se závěsným klozetem a velkorysou koupelnu (15,1 m²), která je vybavena jak rohovou vanou, tak i sprchovým koutem.

V celém bytě jsou samozřejmě zajištěny rozvody internetu a televizních zásuvek. Podlahy jsou pokryté stylovým vinylovým obkladem s dekorem dubu. Součástí bytu je také vlastní parkovací stání a garáž (20 m²), umístěná ve dvorním traktu domu.

Dům, ve kterém se byt nachází, prošel nedávno rozsáhlou rekonstrukcí, a nyní disponuje novými plastovými okny a kontaktním zateplovacím systémem fasády. Vytápění v bytě je zajištěno pomocí moderního plynového kondenzačního kotle Baxi v kombinaci s deskovými radiátory.

Byt je ideálně situován jen tři minuty jízdy od centra Bučovic, které nabízí kompletní občanskou vybavenost, od nákupů a zábavy přes sport až po školství a turistické možnosti. V obci se nachází veškeré vzdělávací instituce, jako je mateřská a základní škola, gymnázium, obchodní akademie i ZUŠ.

Brno je přitom dostupné do 30 minut jízdy autem. Nedaleko domu se také nachází železniční stanice, která nabízí rychlé a pohodlné spojení nejen do Brna.

Detaily
  • 101 m2
  • 1 Ložnice
  • Vlastní parkovací stání včetně garáže
  • 1 Koupelna
  • zahrada 106 m2
Cena: 5 278 000 Kč
kontakt na makléře
732 167 958
obchod@ofgroup.cz
© 2023 OF Reality s.r.o.; IČO: 17264979 | Všechna práva vyhrazena. | By Designmind